biz kimiz - | bodrum satılık daire ,bodrum kiralık daire, arayışlarınız için yetkin personelimizle bodrum'da hizmetimizdeyiz

İçeriğe git

Ana menü:

biz kimiz


                                    BODRUM'S KAP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

  Emekli asker Gayrimenkul danışmanı sayın Mehmet KAPLAN tarafından BODRUM' da teşkil edilerek 13.05.2016 tarihinde yasal olarak kurulmuştur. İşletme Fakültesi  ve Emlak ve Emlak Yönetimi mezunu olan  Mehmet KAPLAN, Bodrum ilçesinde Mumcular ve Güvercinlik Karakol Komutanlığında da bulunmuş Bodrum yöresine aşina profesyonel gayrimenkul danışmanlarındandır.

  Kendisi diplomalı  olup,son dönem anlayışa sahip, gayrimenkul ve gayrimenkul pazarlaması ile ilgili bilgilerle kendisini donatmış ve emlak dünyasına yeni bilgi ve uygulamalarla  git gide bozulan meslek anlayışı ve etik davranışlarına bir düzen getirmek anlamında kendi kuruluşunu teşkil etmiş, deneyimli kadrosuyla emlak dünyasına giriş yapmıştır.        

  Sayın Mehmet KAPLAN Emlak ve Emlak Yönetimi alanında yeniliklere imza atmak amacıyla kuruluşuna  şu mesleki etik ilkelerini benimsetmiştir.

  •    Sorumluluk : Meslek mensuplarının  müşterilerine, işverenlerine, kamuya olan sorumluluklarıdır.
  •    Kamu yararı : Meslek mensupları kamu yararına uygun davranmayı ilke edinmek zorundadır.
  •   Dürüstlük     : Kamuoyunun güvenini sağlamak ve bu güveni korumak üzere, meslek mensupları mesleki yetki ve sorumluluklarını dürüstlük bilincini özümsemiş kişiler olarak yerine getirmek zorundadır.
  • . Tarafsızlık ve Bağımsızlık  :  Emlakçılık mesleği mensupları mesleklerini yerine getirirken,hertürlü çıkar çatışmasından uzak kalarak tarafsızlığını korumalı tarafsız ve objektif olmalıdır.
  •  Mesleki Özen   :  Meslek mensupları gereken eğitimi, bilgi,tecrübe ve teknik bilgiye ve ahlaki standartlara sahip olmalıdır.
  • Hizmet kapsamı ve Niteliği  : Emlakçılık mesleği mensupları çeşitli taleplerle gelen müşteriye tam, eksiksiz etiğe uygun hizmet vermenin dışında, üstlenecekleri diğer hizmetleri de  ana çalışma konusunda gösterdiği titizliği göstermelidir.

    BODRUM'S KAP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI yukarıda sayılan etik davranışlar çerçevesinde gayrimenkul ile ilgili uygulamalarına başlayarak Türkiye genelinde iyi bir konuma gelmeyi amaç edinmiştir. Bu bağlamda gerek müşteri memnuniyeti gerekse etik değerler kapsamında siz değerli portföy ve müşterilerimizle  geleceğe doğru etkin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

    Tercihiniz BODRUM'S KAP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI' ndan yana olsun.  Sloganımız, ''Doğru bir karar için, Doğru danışman'' dır.    Hep beraber doğru kararlara!
                                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                                          Saygılarımla


 
Copyright 2016. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön