Hakkımızda

Bodrum Kap Grup

BODRUM'S KAP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Emekli asker Gayrimenkul danışmanı sayın Mehmet KAPLAN tarafından BODRUM' da teşkil edilerek 13.05.2016 tarihinde yasal olarak kurulmuştur. İşletme Fakültesi ve Emlak ve Emlak Yönetimi mezunu olan Mehmet KAPLAN, Bodrum ilçesinde Mumcular ve Güvercinlik Karakol Komutanlığında da bulunmuş Bodrum yöresine aşina profesyonel gayrimenkul danışmanlarındandır.

Kendisi diplomalı olup,son dönem anlayışa sahip, gayrimenkul ve gayrimenkul pazarlaması ile ilgili bilgilerle kendisini donatmış ve emlak dünyasına yeni bilgi ve uygulamalarla git gide bozulan meslek anlayışı ve etik davranışlarına bir düzen getirmek anlamında kendi kuruluşunu teşkil etmiş, deneyimli kadrosuyla emlak dünyasına giriş yapmıştır.

Sayın Mehmet KAPLAN Emlak ve Emlak Yönetimi alanında yeniliklere imza atmak amacıyla kuruluşuna şu mesleki etik ilkelerini benimsetmiştir.

Sorumluluk : Meslek mensuplarının müşterilerine, işverenlerine, kamuya olan sorumluluklarıdır.
Kamu yararı : Meslek mensupları kamu yararına uygun davranmayı ilke edinmek zorundadır.
Dürüstlük : Kamuoyunun güvenini sağlamak ve bu güveni korumak üzere, meslek mensupları mesleki yetki ve sorumluluklarını dürüstlük bilincini özümsemiş kişiler olarak yerine getirmek zorundadır.
Tarafsızlık ve Bağımsızlık : Emlakçılık mesleği mensupları mesleklerini yerine getirirken,hertürlü çıkar çatışmasından uzak kalarak tarafsızlığını korumalı tarafsız ve objektif olmalıdır.
Mesleki Özen : Meslek mensupları gereken eğitimi, bilgi,tecrübe ve teknik bilgiye ve ahlaki standartlara sahip olmalıdır.
Hizmet kapsamı ve Niteliği : Emlakçılık mesleği mensupları çeşitli taleplerle gelen müşteriye tam, eksiksiz etiğe uygun hizmet vermenin dışında, üstlenecekleri diğer hizmetleri de ana çalışma konusunda gösterdiği titizliği göstermelidir.

BODRUM'S KAP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI yukarıda sayılan etik davranışlar çerçevesinde gayrimenkul ile ilgili uygulamalarına başlayarak Türkiye genelinde iyi bir konuma gelmeyi amaç edinmiştir. Bu bağlamda gerek müşteri memnuniyeti gerekse etik değerler kapsamında siz değerli portföy ve müşterilerimizle geleceğe doğru etkin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

Tercihiniz BODRUM'S KAP GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI' ndan yana olsun. Sloganımız, ''Doğru bir karar için, Doğru danışman'' dır. Hep beraber doğru kararlara!

Neden Biz?

Müşteri Memnuniyeti

Yeni evinizi bulmanızdaki ilk adım; istek ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayan, sizi dinleyen, güvenilir bir profesyonelden destek almanızdır.Benim için müşterilerimin memnuniyeti çok önemli.

Doğru Analiz

Hayalinizdeki ev nasıl olmalı? Evinizi ararken, farklı bir çok kriteri göz önünde bulunduruyor olabilirsiniz. Ancak, ilk düşünmeniz gereken evinizin ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamasıdır. Beklentilerinizi karşılayan potansiyel gayrimenkulleri bulmak ve kararınızı verirken merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt vermek için buradayım.

Güven

Ev arayışınızı birlikte yaptığımız süre boyunca dürüstlük çerçevesinde; ihtiyaçlarınız ve isteklerinize odaklanarak çalışacağımdan emin olabilirsiniz.Gayrimenkul danışmanınız olarak, tecrübeme, sektör bilgime ve bu işteki geçmiş başarılarıma güvenebilirsiniz. Evinizin seçiminden, taşınmanıza kadar tüm süreç boyunca yanınızda olarak, tüm ihtiyaçlarınıza destek vermek için buradayım.

ArabicEnglishFrisianGermanRussianSpanishTurkish